תפריט ראשי
Facebook
תפריט קטגוריות

עיסוי תאילנדי

מהו עיסוי תאילנדי  (מתיחות) ?

עיסוי מסוג מתיחות תאילנדיות או “עיסוי תאילנדי” הוא טיפול עתיק יומין שמקורו בתרבות וברפואה התאית העיסוי משלב טכניקות של איזון בין הגוף ורוח , כאשר באמצעות לחיצות ומתיחות נעימות משוחררות אנרגיות מגוף האדם. עיסוי תאילנדי הוא מרגיע , מקל על כאבי שרירים ושלד ומוריד לחץ נפשי ופזי .,ייחודו של העיסוי הוא בשחרור עדין של איברי הגוף כאשר בסופו הגוף נותר נינוח ושקט. העיסוי הוא חלק מרכזי בתחום הרפואה המשלימה תודות לתחושות הרפיון והערנות שהוא מקנה למטופליו.
אופן הטיפול:    
הטיפול באמצעות עיסוי תאילנדי כולל סדרה של מתיחות , בהן נמתחים איברי הגוף בצורה הדרגתית ואז משוחררים באטיות .המתיחות מתבצעות  בהתאם ליכולת המטופל וללא כאב. בזמן הטיפול שוכב המטופל על מזרן קשיח ובמהלך העיסוי הוא משנה תנוחות למצבי יוגה שונים בהתאם לסוג המתיחה במהלך עיסוי תאילנדי המטפל מפעיל לחץ משתנה על איברים מסוימים באופן המגדיל את טווח התנועה של השרירים ומקל על כאבים קיימים . הלחיצות והמתיחות נעשות לאורך קווי אנרגיה הקיימים בגוף ומסייעים לשחרור אנרגיות חיוביות והרמוניה . בנוסף,העיסוי התאילנדי משלב טכניקות המאטות את קצב פעימות הלב שלאחריהן משתחרר בגוף זרם דם עשיר בחמצן המסייע בניקוי רעלים . הטיפול מתחיל  בעיסוי מיוחד לכפות הרגליים ממשיך למתיחות עמוקות של כל חלקי הגוף ומסתיים בתשומת לב מרגיעה לאזור ראש והפנים.
למי מתאים עיסוי תאילנדי ?
עיסוי תאילנדי הוא עיסוי בו המטפל משתמש בידיו, מפרקיו, ואפילו רגליו לשם הטיפול , ולכן אינו מתאים למבקשים עיסוי מסורתי .העיסוי משלב תנוחות רבות ותזוזה של המטופל אך עם זאת הוא שלו ומרגיע מאוד. טיפול זה ידוע ככזה המשפר את זרימת מחזור הדם ומערכת הנשימה , מפחית יציבה ומגדיל את טווח התנועה של המפרקים . לאחר העיסוי תאילנדי חש המטופל תחושת שחרור כללית , הקלה בכאבים קיימים .וגמישות איברים.
להזמנות ובירורים טלפון  050-8092266