תפריט ראשי
Facebook
תפריט קטגוריות

עיסוי עיסקי

בריאות בסביבת העבודה
הוכח מחקרית כי ארגונים המקיימים באופן שוטף תוכניות ופעילויות המקדמות את סגנון החיים הבריא של העובדים וההנהלה, הם ארגונים בריאים יותר כלכלית וחברתית.
כמו כן הוכח כי איכות חיים ואורח חיים בריא תורמים משמעותית לרמת המוטיבציה בעבודה, לשיפור התקשורת ובסופו של דבר לשיפור תפוקת העובדים וצמצום ימי ההיעדרות בשל מחלה. ארגון המשכיל להטמיע אסטרטגיה ארגונית המעצימה את העובד גופנית ומנטאלית רואה את התוצאות.
קליניקת טיפולים במשרד
מגע הקסם מקימה חדרי טיפולים בתוך העסק עצמו, הטיפולים יינתנו לעובדי החברה בתיאום עם מנהלי העסק והעבודה. העובדים יכולים להתפנק בטיפול מרגיע ותומך במגוון רחב של טיפולים. הטיפולים כוללים אבחון, טיפול תקופתי קבוע ומשולבים בהם תכנים נוספים להעלאת המודעות בארגון לאורח חיים נכון ואיכותי. הטיפולים מועברים ע”י מטפלים מקצועיים ומנוסים.
הקמת קליניקת טיפולים בחברה תיצור תהליך של השקעה הדדית תוך שימת דגש על איכות חיים ובריאות העובדים. העובדים יחזרו לעבודתם מלאי אנרגיה וחדורי מוטיבציה ורצון להשקיע חזרה בעבודתם.

הטיפולים המוצעים הם: שיאצו, טווינה, מסאז’ תאילנדי, שוודי, רקמות עמוק, ורפלקסולוגיה.

אירועים במסגרת העבודה

אירועים עסקיים – במשרד-ובעבודה .
כמה פעמים חשבתם שיש צורך להוציא את הצוות מהשגרה? לרענן קצת את האווירה במשרד? להביע פרגון ולא רק במילים? אנו נשגר למשרדכם מטפלים מקצועיים בתוספת אביזרי אווירה, אשר יהפכו את יום העבודה השגרתי ליום משולב של פינוק ועבודה, יום אשר יותיר את חותמו לעוד חודשים רבים.
המטפלים שלנו יוכלו להסתובב בעמדות השונות ולהעניק טיפול מפנק לבחירה בעמדה האישית של כל אחד/ת. לחילופין, ניתן להפוך את אחד החדרים לקליניקה ליום אחד, כזו המאובזרת בנרות ריחניים ובמוסיקה מרגיעה אשר תעביר את העובדים/מנהלים חווית פינוק לא שגרתית.
יום טיפולים במשרד היא דרך נפלאה להביע הערכה והוקרה על עמידה ביעדים, על תקופה לחוצה או פשוט דרך שונה להגיד תודה.

מגוון הטיפולים המומלצים ליום טיפולים במשרד בעבודה: שיאצו, טווינה, רפלקסולוגיה
בכל בחירה שלכם ניתן לשלב שי ריחני, אשר ישאיר את ניחוחו המיוחד של היום הזה.
לפרטים נוספים ובניית קונספט מתאים, נשמח לעמוד לשרותכם.

מגע הקסם לבריאות ולחיים טובים.

מחירים נוחים לוועדי עובדים ולקבוצות.