תפריט ראשי
Facebook
תפריט קטגוריות

עיסוי אירוודה

עיסוי אירוודה מומלץ ביותר כפינוק נפשי וגופני כאחד ומיועד גם לגבר וגם לאשה ומומלך לפחות פעם בשבועיים .או כאמצעי לאיזון הנפש והגוף וניקוי הרעלים ממנו.

תורת האירוודה מלא וגדושה באלמנטים חיוביים והעיסוי רק נלקח ממנה לטובת הכללץ

תהנו ורק בריאות.העיסוי מתקיים בקליניקה פרטית או בבית הלקוח עיסו זוגי או ב 4 ידיים.

שמן הסומסום שנוטף על הגוף יוצר שכבה רכה ועדינה בין ידיי המטפל  ולמטופל.ניתן ומומלץ לעשות

טיפול פילינג לפני העיסוי.מומלץ להגיע עם מגבת אישית מהבית ולהתקלח אחרי הטיפול בכדי לא להכתים בגדים.שמן הסומסום בריא מאד ואת תכונותו ניתן לקרא בניפרד במאמרים נוספים

מומלץ לעשות את הטיפול בבוקר או בערב ולהשאיר את שמן הסומסום על השיער כמה שרק אפשר.העיסוי שונה מהעיסוי השוודי בכך שהוא לא מערב בתוכו לחיצות או בוהנות בשרירים ורק מלטף ומרפרף על הגוף ומעניק תחושת ריחוף אצל אחדים או תחושת מים כמו ברחם אם

אירוודה הינה רפואה הודית עתיקה העוסקת באבחון וטיפול במחלות. כמו כן השיטה מתמקדת בחיזוק האדם ומערכות גופו ובכך מניעת מחלות. איור-וודה (Ayurveda) מדע החיים בלשון הסנסקריט ההודית. על פי שיטת האירוודה האדם והסביבה מושפעים מחוקי הטבע, ולכן יש לשאוף להרמוניה ואיזון בכל תחומי החיים. השיטה שואפת להביא את המטופל לאיזון והרמוניה בין הגוף, הנפש, החברה והיקום כולו. האבחון נעשה בהתאם לחמשת האלמנטים: אויר, חלל, אש, מים ואדמה. התזונה היא כלי הריפוי העיקרי.האמונה והדת עצמה קיימת גם עכשו.

השיטה מלמדת אורח חיים בריא ותזונה. ניתן לרפא בעזרתה מחלות בדרכי העיכול, טיפול ביתר כולסטרול ושומנים בדם, מחלות פרקים, יתר לחץ דם, אלרגיות, טיפול במתח ועייפות, ניקוי הכבד וניקוי רעלים בגוף.

להזמנות ובירורים טלפון  050-8092266