תפריט ראשי
Facebook
תפריט קטגוריות

אבנים חמות

מהו עיסוי באבנים חמות?

עיסוי באמצעות אבנים חמות הינו טיפול מיוחד במינו המתבצע בעזרת אבני בזלת חמות המעסות את הגוף ומיצרות חוייה טיפולית ומהנה כאחד . עיסוי באבנים חמות מרגיע ומעורר כאחד . כאשר ההרגשה הנינוחה שיוצרת תחושת האבנים על איברי הגוף מצטרפת להאצה בחילוף החומרים . הטיפול מהדם. מנקה רעלים מהדם מעורר את מערכת העצבים ומסייע בהפחתה של כאבי גב ושרירים וצפוסים בנוסף.עיסוי באבנים חמות ידוע כטיפול המקל על כאבים פנימיים כמו בעיות עיכול וכאבי מחזור . כבר בתקופת הקדומות נעשה שימוש בסוג של עיסוי באבנים חמות לריפוי תופעות שונות ועד היום הטיפול בטכניקה של אבני בזלת  ידוע בכל רחבי העולם.

אופן הטיפול
במהלך העיסוי , האבנים החמות מונחות על גוף המטופל והבדלי הטמפרטורות גורמים לשינויים פיזיולוגיים המעודדים תהליכי ריפוי שונים. האבנים נלחצות ומעסות את איברי הגוף השונים , מזרימות את הדם ומשרות תחושה של ריפיון וחיזוק גם יחד. מלבד ההרגשה החמימה והנעימה שנותנות האבנים החמות, העיסוי מעודד תגובות של התחדשות והיטהרות של תאי העור וכן חיזוק ושחרור מערכות הגוף הפנמיות . הטיפול ידוע גם כטיפול אנרגתי. גופני ורוחני כאחד שכן הוא מסייע  בפתיחת  הצ’אקרות (מרכזי האנרגיה של הגוף) ושחרור של אנרגיות חיוביות.

למי מתאים עיסוי באבנים חמות?
עיסוי באבנים חמות מתאים לכל מי שזקוק למרגוע ואיזון בחייו ועם זאת צריך מנה של עירנות ועוררות לשגרת יומו . הטיפול המיוחד מסייע לשחרור וזרימה של אנרגיות ולשיפור של זרימת הדם ותוך כדי משרה תחושה של נעימות ורוגע .

עיסוי באבנים חמות הוא הדרך הטבעית ביותר לאגירה של כוחות מחודשים והפגה של מתחים והוא כולו הנאה רצופה .

להזמנות ובירורים טלפון  050-8092266